DALŠÍ SLUŽBY

Umíme i spoustu dalších věcí, s čím byste chtěli pomoci?

Chcete se na našich akcích prezentovat jako partner? Zaujmout svým produktem nebo službou určitou cílovou skupinu? Nabídneme Vám tolik prostoru prezentace, že nebudete vědět, co si dřív vybrat.

A pokud Vám nebude stačit prostor, můžeme Vám vymyslet celou prezentaci na místě na klíč. Přesně podle Vašich představ.

Jedna z našich nejsilnějších stránek. Pracujete na něčem a potřebujete s něčím poradit, nebo „outsourcovat” nějakou část? Tohle děláme velmi často.

Chcete udělat dětský den nebo den otevřených dveří, nebo party pro zaměstnance? Můžeme si to vzít na starost komplet a Vy se budete jenom dívat a užívat si, že to všechno funguje.

Potřebujete navrhnout marketingovou strategii, naplánovat kampaň pro sociální sítě nebo prostě jen připravit plán propagace Vašeho produktu či akce? I to umíme!

Spoustu audio/video techniky vlastníme, spolupracujeme s řadou dalších kolegů, takže není problém Vám zajistit celou akci i s pódiem, nebo jenom půjčit bezdrátový mikrofon a dvě „bedny na klacku”.

Potřebujete zajistit festivalový catering velkého rozsahu? Nebo jenom stánek s párkem a klobásou? Není problém.

Umíme pracovat s audiem i videem. Takže pokud chcete rozhlasový spot, voiceover či natočit akci a udělat z ní promovideo, rádi se toho ujmeme.

Zajistíme kompletní zázemí pro konference a konferenční akce všeho druhu. Catering, prezentační technika, ozvučení, fotodokumentace, videodokumentace včetně střihu videa a další disciplíny. Máme copywritery i kreativce, takže příprava textů a výstupů není problém.

Myslíte si, že nejlepší teambuilding je 15 piv a 4 zelené? Tak to vám asi nebudeme vyvracet, ale když k tomu přidáme ještě trochu, tak může být výsledek mnohem lepší. Připravovali jsme spoustu aktivit zameřených na lepší spolupráci týmů i sebepoznání jednotlivců. Zvládneme vše od lanových aktivit, přes týmovou dynamiku, až po nezávazné relaxační hrátky.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt